درباره ما

فروشگاه اینترنتی لیان فیش، یک فروشگاه آنلاین آبزیان و محصولات دریایی جنوب کشور است. در فروشگاه مجازی لیان فیش، تنها با چند کلیک یک خرید آسان، مطمئن، راحت، امن و سریع را تجربه کنید. ما، زیرساختی را فراهم کرده‌ایم که هم استانی ها و هموطنان عزیز به راحتی و با خیال آسوده، به سان حضور در یک فروشگاه خرید مطمئن، در کمترین زمان محصول مورد نظر خود را بررسی و خرید نمایند.

سادگی و گستردگیِ روش‌های خرید، به شما این امکان را می‌دهد در کمترین زمان ممکن، با رایانه‌ی شخصی، تبلت و حتی گوشی تلفن همراه، سفارش خود را ثبت و نهایی کنید. شما می‌توانید در فروشگاه اینترنتی لیان فیش، از طریق درگاه‌های اختصاصی و ایمن بانک‌ها وجه خود را با اطمینان پرداخت نمایید.

چرا لیان­ فیش

  • بسیاری از افراد به دلیل مشغله های کاری مجبورند زمان کمی را برای خرید مایحتاج زندگی خود قرار دهند. در این صورت وجود فروشگاه های اینترنتی این امکان را به مشتریان می دهد که در کمترین زمان و بدون صرف وقت به محصول مورد نیاز خود دست یابند. در این راستا فروشگاه آنلاین لیان­فود امکان دسترسی آسان و سریع شما را به محصولاتی تازه، پاک و با بسته بندی زیبا  فراهم می کند.
  • اکثر افراد به خصوص بانوان تمایلی به حضور در فروشگاه های فیزیکی عرضه آبزیان به دلیل بوی نامطبوع آن ی ها داشته باشند.
  • یکی دیگر از دلایل راه اندازی لیان­فود، تمایل افراد به خرید آبزیان تازه و با کیفیت است. با توجه به اینکه آبزیانی که در سطح شهر، به فروش می رسد اکثرا در معرض گرما قرار می گیرند، فساد پذیری بالایی دارند. به همین دلیل آبزیان عرضه شده در فروشگاه ما به دلیل بسته بندی مناسب و تحویل در کمترین زمان بعد از آماده سازی محصول مورد پسند مشتریان عزیز می باشد.

    فروشگاه آنلاین لیان ­فیش به عنوان یک فروشگاه واسطه از طریق سیستمی جامع تامین کنندگان را به مشتریان ارتباط می دهد و باعث نزدیک شدن این رابطه و کاهش واسطه های اضافی می شود. در این سیستم جامع ما به دنبال ارتباط و عقد قرارداد با طیف وسیعی از تامین کنندگان هستیم تا آبزیان صید روز را در حداقل زمان جمع آوری کنیم و با استفاده از بسته بندی های نوین (جهت جلوگیری از فساد پذیری آبزیان)، آن ها را در اختیار هم استان و هم وطنان عزیز قرار می دهیم.

نظرات و درخواست های خود را با ما در میان بگذارید، ما پاسخگوی شما هستیم

تیم لیان فیش آماده دریافت نظرات و درخواست ها و پیشنهادت همکاری شماست.

رایانامه : info[a]lianfish.com