خبرخوان

وبلاگ

0 استیک ماهی
استیک ماهی یکی از غداهای دریایی پر طرفدار است که معمولا با ماهی شیر، قباد، دوولمی طبخ می شود. در این پست یکی از روش های عالی طعم دار کردن استیک ماهی بیان می شود.
0 سبزی پلو با ماهی
سبزی پلو با ماهی یکی از غذاهای بسیار خوشمزه و پرطرفدار در بین جنوبی های عزیز است. سبزی پلو با ماهی از غذاهای پرمصرف سال تحویل نیز می باشد.
0 سالاد سالسای میگو و آووکادو
سالاد سالسای میگو و آووکادوو، یکی از غذاهای پرانرژی و سبک می باشد که طرفداران زیادی در بین خانم های ایرانی دارد.
0 تاکو ماهی
تاکو ماهی یکی از غذاهای لذیذ و پرانرژی و سبک است که بین دوستداران غذاهای دریایی طرافداران بسیاری دارد. در ادامه دستور طبخ این غذای خوشمزه را ارائه می دهیم.
0 تمپورای میگو
تمپورا میگو یکی از لذیذترین غذاها در آشپزی ژاپنی است. در خارج از ژاپن تمپورا یکی از نمادهای غذاهای ژاپنی به شمار می-آید. در ادامه طرز تهیه این غذای خوشمزه ژاپنی را به شما دوستان ارائه می دهیم.
0 قلیه ماهی
قلیه ماهی یکی از غذاهای اصیل و پر طرفدار در جنوب کشور است که طمع بی نهایت لذیذی دارد. این غذا با انواع ماهی های جنوب بالاخص ماهی هامور، ماهی شیر، ماهی سنگسر و ماهی شوریده طبخ می شود. در ادامه روش طبخ این غذای خوشمزه ارائه می شود.
0 طرز تهیه ماهی سوخاری چیپسی
طرز پخت و تهیه ماهی سوخاری ، ماهی سوخاری یکی از غذاهای خوش طعم دریایی است که طرافداران بسیاری در میان همه گروه های سنی دارد.در ادامه روش طبخ این غذای خوشمزه آموزش داده می شود.
0 پلو ماهی
پلو ماهی یکی از غداهای قدیمی و اصیل جنوب کشور به خصوص استان بوشهر است. در ادامه روش طبخ این غذای خوشمزه ارائه می شود.